Moje autogramy -ZDE-

Květen 2011

31.května 2011

31. května 2011 v 14:50 | Sabčule =) |  Odeslané dopisy
Dnes jsem odeslala jeden dopis, ale píšu další. :)

http://www.zivotopisyosobnosti.cz/sites/default/files/tereza-voriskova/600full-tereza-voriskova.jpg
Tereza Voříšková
Odesláno: dopis, fotka, ofrankovaná obálka
Přijato: ???
Adresa:
Švandovo divadlo...

Pozn.: Pokud to vyjde, tak jí napíšu ještě jednou a pošlu ji fotku na které je Terka s Jirkou Mádlem a je tam jeho podpis. Tak mi ji pak snad podepíše. ;)

Robin Williams

25. května 2011 v 13:58 | Sabčule =) |  Herci zahraničí
Sakra. Dneska přišel dopis z USA, a á věděla, že to bude nejspíš Robin Williams. Ale secretarial! A to jsem myslela, že Robin bude z divadla posílat pravé podpisy, ale posílal jen ze začátku představení, které teď v New Yorku hraje. Škoda těch fotek a známky...

Odesláno: 24.3.2011 - dopis, 2 fotky, obálka s amer. známkou
Přijato: 25.5.2011 - sec. podepsané 2 fotky, + vzkaz od sekretářky


Omluva

24. května 2011 v 20:22 | Sabčule =) |  Já a blog
http://www.pslib.cz/martin.frydrych/smajlik.jpgMoc se omlouvám za neaktivitu blogu, ale NIC nechodí. usím zase něco napsat, protože když vidím každý den prázdnou schránku, tak mě vždycky mrzí, že mi nic nepřišlo. Ještě přidám autogramy, které už mám delší dobu, ale ještě jsem je tu nedala. ;) A navíc je venku taaak pěkně, že se mi nechce psát články. Užívejte sluníčka, a všem moc gratuluji k novým autogramům! ;)

17.května 2011

17. května 2011 v 16:02 | Sabčule =) |  Odeslané dopisy
Dnes jsem konečně šla na poštu a odeslala 2 dopisy. A chystám se napsat ještě spoustu dopisů.

http://1.bp.blogspot.com/_mQITpFqcPh0/TDriWsCqO3I/AAAAAAAABgk/-rlYU4XotEk/s1600/gambon.jpg
MICHAEL GAMBON

Odesláno: dopis, 2 fotky, zpáteční obálka, 60p známka
Přijato: ???
Adresa:
Michael Gambon
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

http://www.poster.net/hart-melissa-joan/hart-melissa-joan-photo-melissa-joan-hart-6205357.jpg
MELISSA JOAN HART

Odesláno: dopis, 2 fotky, zpáteční obálka, amer. známka
Přijato: ???
Adresa:
Melissa Joan Hart
Hartbreak Films
1069 Main Street
Suite 397
Holbrook, NY 11741
USA

Petr Rychlý - osobně

15. května 2011 v 9:05 | Sabčule =) |  Herci ČR
Tak za tenhle autogram s věnováním jsem strašně moc ráda, protože pan Rychlý je skvělý herec a moc prima člověk. Když se mi podepisoval tak jsme si prohodili pár slov a působí na mě milým dojmem. :) Je známý především ze seriáu Ordinace v Růžové zahradě 1,2, kde hraje MUDr. Čestmíra Mázla. Taky jsi ho pamatuju z pořadu Natočto, když tento pořad moderoval. :) Autogram jsem získala 14.5.2011.Ivan Vodochodský - osobně

15. května 2011 v 8:54 | Sabčule =) |  Ostatní
Pan Vodochodský je známý kuchař, herec i moderátor. Je moc milý. :) Autogram jsem získala 14.5. 2011 osobně.

Petr Kolář - osobně

14. května 2011 v 19:50 | Sabčule =) |  Hudba
Je to skvělý český zpěvák s rockovým hlasem, jeho nejznámější hit je asi Ještě že tě lásko mám. Tento podpis jsem získala na autogramiádě 14.5.2011 . :) Byl to skvělý pocit ho potkat. Ostatní 2 autogramy přidám zítra.


Dojmy z dnešního osobního setkání s...

14. května 2011 v 19:01 | Sabčule =) |  Já a celebrity
Začnu tím, že jsem unavená. :D Už od 10:30 jsem byla na Grilmánii do čtyř. Byl tam Petr Rychlý, Ivan Vodochodský a vystupovatl i Petr Kolář. Pět minut před druhou měl autogramiádu a já nachystaná s fotkou jsem se vydala do řady. Byla jsem docela na začátku, ale myslela jsem, že se tam udusím, protože tolik lidí se tam mačkalo... :D Až přišla řada na mě, tak jsem mu řekla svoje jméno, napsal ho ve zdrobnělině. :) Celé to trvalo jen chvíli, ale mou fotku nepodepsal a dal ji těm pořadatelům ( nevím proč, ale pak se mě zeptal jestli ji chci zpátky, tak jsem řekla že ne :D) a podepsal mi jeho podpiskartu a pak jsem odešla zpátky. Asi po hoďce jsem získala autogramy Petra Rychlého a Ivana Vodochodského. Byli moc milí a fajn. :) Když jsem dala moji fotku, na které je Petr Rychlý Petrovi k podpisu, tak tam omylem napsal Pavlíně místo Sabině, tak jsem mu to řekla, moc se mi omlouval a podepsal mi 2 podpiskarty a na něco se mě ještě zeptal. Je to moc milý člověk. :) Pak jsem se jich zeptala, jestli se s nima můžu vyfotit, řekli že ano, tak jsem to přes to zabrádlí obešla :D a sedla si k nim na lavičku. Všechny podpisy uvidíte za chvíli v jednotlivých článcích.
Já a Petr Rychlý a Ivan Vodochodský.↓

Chinaski

8. května 2011 v 12:27 | Sabčule =) |  Hudba
Tak už jsem si myslela, že mi tenhle autogram už nepřijde. A mám z něho velkou radost. Chinaski je výborná pěvecká kapela.

Odesláno: 30.11.2010 - e-mail kristina@horackova.net
Přijato: 6.5.2011 - podepsaná fotografie od členů kapely


Nestíhám

2. května 2011 v 20:12 | Sabčule =) |  Já a blog
Moc se omlouvám, že se teď moc na blogu nic neděje, ale vůbec nestíhám. V týdnu přišlo dalších asi 5 autogramů, jenže autopeny ze Studia Fanmail, tak se mi je sem ani moc dávat nechce a ani je tu asi dávat nebudu, uvidíme. Pořád hraji na klavír, jelikož zhruba za 3 týdny mám mít zkoušky, na které skoro vůbec nic neumím, protože jsem měla zlomený prst a necelé 2 měsíce jsem na klavír nehrála, tak nevím jak to ztihnu. Navíc ještě jedu ve čtvrtek do Prahy na celý den.
Ve volném čase se chystám napsat Michaelu Gambonovi a Melisse Joan Hart a možná Helen Bonham Carter. :)
Krásný zbytek dne,
Sabina :)