Moje autogramy -ZDE-

Listopad 2011

Setkání s Lukášem Hejlíkem II

29. listopadu 2011 v 18:06 | Sabčule =) |  Já a celebrity
Omlouvám se, že to píšu až teď, ale nějak nebyl čas. 23.11. nám již podruhé přijel Lukáš Hejlík (Ošklivka Katka, nyní Záladka), Alan Novotný a Lenka Janíková s projektem, který nese název LiStOVáNí a jde o scénické čtení. Jako obvykle se mi to moc líbilo. :) No a o nejlepší na tom bylo, že když to skončilo, tak jsme tam ještě s dvěma kamarádkama zůstaly, abychom s Lukášem Hejlíkem udělaly rozhovor do školního časopisu. Docela se povedl a bylo to fajn. ;) Samozřejmě jsme ještě poprosily o podpis a fotku. Tak tady to je..:

Autogram:

Společná fotka:

Rok sbírání + seznam autogramů na výměnu

28. listopadu 2011 v 16:06 | Sabčule =) |  Já a blog
Milí přátelé! :)
Uplynul již jeden rok, od té doby co jsem začala sbírat autogramy. A vůbec toho nelituju. Ba naopak! Ještě s větším elánem a chutí budu sbírat další rok. Je to radost do každého všedního, monotonního dne, když Vám pošťačka hodí do poštovní schránky bílou obálku s Vašim jménem a bydlištěm, na které poznáváte své písmo. :)
Hned víte, že to musí být určitě nějaký vytoužený autogram, o který jste si psali. Je to nádherný pocit, když otevřete obálku a vidíte krásnou podepsanou, někdy i věnovanou fotku s autogramem od Vašeho oblíbence, o který jsme si dali tolik práce s napsáním dopisu a obstaráním fotek a poštovného. Ale ne pokaždé tam najdeme odměnu za naši práci, jelikož se nám vrátí buď nenáviděné pre-printy, autopeny nebo secretaly. Ne sice každý den ve schránce něco je, ale opět se těšíme na další dny a čekáme, jestli schránka něco nabídne. Nejhorší jsou ale pro nás, sběratele, soboty, neděle a svátky. To pošta nechodí/nejezdí... :) A možná ještě dnes tady dám jedno setkání. :)

SEZNAM AUTOGRAMŮ NA VÝMĚNU:

ČR:
Hana Maciuchová
Lenka Zahradnická
Magda Malá
Dana Morávková
Lucie Černíková
Jaromír Bosák
Petr Rychlý
Petr Vágner
Ladislav Ondřej
Pavel Batěk
Vácav Vydra
Livia Klausová (kartička)

Zahraničí: (vyměňuji POUZE za zahraniční autogramy!!)
Amanda Seyfried
Melissa Joan HartRhys Ifans

15. listopadu 2011 v 15:23 | Sabčule =) |  Herci zahraničí
Jo! Jsem strašně ráda, že mi odepsal a že zase něco chodí. :) Dnes mi přišel autogram úžasného herce Rhyse Ifanse. Mohli jste ho vidět ve spoustě filmech, např. Harry Potter, Notting Hill, Kouzelná chůva a Velký třesk atd... Poslala jsem mu dvě fotky, jednu z Harryho Pottera a druhou z Kouzelné chůvy. Jsem moc ráda, že mi odepsal a navíc docela rychle. :)

Odesláno: 18.10.2011 - dopis, 2 fotky, SASE
Přijato: 15.11.2011 - moje 2 fotky podepsané

Adresa:
Rhys Ifans
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK
Thomas Sangster

11. listopadu 2011 v 14:07 | Sabčule =) |  Herci zahraničí
Tak tady jsem zase po delší době. Moc se mi tady nechtělo nic přidávat, jelikož stejně nic moc nechodilo, akorát přišel druhý autogram od Lucky Bílé a herců z Ulice, ale tytady dám později. :) Doufala jsem, že dneska něco přijde ze zahraničí a taky že jo! Odepsal mi Thomas Sangster, které jsem psala na začátku března, takže už jsem vůbec nedoufala, že přijde. :) O to příjemnější překvapení to bylo. Znám ho z mnoha filmů. Např. Láska nebeská, Kouzelná chůva McPhee, Tristan a Isolda ... Je to skvělý, mladý herec a moc ho obdivuji i za to, že si dokáže najít na fanoušky čas, podepíše i fotky a připíše milý vzkaz. :) Vážně mám velkou radost!! :)

Odesláno: 8.3.2011 - dopis, 2 fotky, SAE, IRC
Přijato: 11.11.2011 (dobré datum:D) - moje 2 fotky podepsané, věnované a milý vzkaz

Adresa:
Thomas Sangster
Marcus & McCrimmon Management
1 Heathgate Place
75 Agincourt Road
London NW3 2NU
UK